top of page

מדיניות הגנת פרטיות

כללי

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

האתר drink-real.com (להלן- האתר) הינו אתר ברשת האינטרנט, בבעלות חברת הדבר האמיתי בע"מ (להלן - החברה). 

המחוייבות שלנו להגנת הפרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר.

כדי לודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.

אנו מאפשרים לקוחות שאינם מעוניין להשאיר פרטי אשראי דרך האינטרנט, לבצע הזמנה ללא הזנת פרטי אשראי, ונציגנו יחזרו ללקוח לקבלת פרטי האשראי טלפונית.

 

המידע שאנו אוספים

בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, להזמין מידע וכו', נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו'.

לעיתים ניתן לרשום מידע הרלוונטי לאדם אחר, למשל, כשמזמינים מתנה לאדם אחר, רושמים לגביו שם, ת.ז., דוא"ל, כתובת, טלפון וכו'.

 

מה אנחנו עושים עם המידע

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו').

המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי).

מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד

במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם בקשת זאת מפורשות. מצורף טופס בקשת מידע לכתובת הדוא"ל שלך בעניין מבצעים.

 

במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסויים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הנשים הנרשמות לשאלון מסויים באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר.

כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

 

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

אנו באתר , נוקטים בכל אמצעי האבטחה על מנת לתת לך הלקוח ביטחון מקסימלי ברכישת מוצרים באמצעות האינטרנט. אנו מכבדים את פרטיותם של לקוחותינו ונותנים לכך חשיבות עליונה באופן בניית האתר ובדרך תפעולו.

 

האתר הינו אתר מאובטח המבוסס על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה. שרתי אבטחה מתוחכמים בתחום אבטחת המידע מגינים על מערכות האתר ועל כל שרשרת החיוב ומערך האספקה.
המערכת נבדקה בקפדנות ע"י חברות כרטיסי האשראי וקיבל את אישורן.

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן בתקשורת מול הלקוח והן בשרתי המערכת. בכל רכישה יתבקש הלקוח להזין את שמו וסיסמה שקבע מראש. כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למספר מצומצם של אנשים המורשים לכך, האתר מצהיר כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלה כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר.
העסקאות המבוצעות באתר מוצפנות בפרוטוקול SSL שהינו פרוטוקול ההצפנה המקובל בכל העולם להצפנת מידע ומאפשר הצפנה של המידע בין השרת לדפדפן של המשתמש, כך שהנכם יכולים להרגיש בטוחים לגמרי להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלכם באמצעות אתר זה.
כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בזמן אמת בכל קנייה וקנייה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.
יצירת קשר איתנו

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות באתר, מר אלון שטיינברג למייל alon@drink-real.com .

 

הגנה מיוחדת על ילדים מתחת לגיל 13

איננו אוספים מידע לגבי מי שידוע לנו שהינו מתחת לגיל 13, אלא באישור הורה.

 

גופים נוספים הפועלים מהאתר

לא פועלים באתר גופים נוספים.

bottom of page